Go to main content of this page.

SESJE KOMERCYJNE

Przygotowanie kampanii reklamowej, lookbooków oraz zdjęć katalogowych do wykorzystania w social media oraz w Twoim sklepie internetowym. Zadbamy o wizję każdej sesji, dopasowując ją do Twoich preferencji. Nie musisz martwić się o dobór modelki, wizażysty, fryzjera. Wszystko w jednym miejscu w bardzo atrakcyjnej cenie.

dsc_4257-webdsc_3399web-(1)-2dsc_3044web-2

 

 

Proces produkcji zdjęć jest bardzo prosty. Wybierasz jaki zakres współpracy Cię interesuję. Przesyłasz do nas brief (jak go napisać znajdziesz tutaj). My przygotowujemy koncepcję, propozycję miejsca oraz modela. Następnie przesyłasz do nas produkty, które chcesz reklamować (umowa o wypożyczenie, do zwrotu po odbytej sesji) lub ktoś z Twoich przedstawicieli uczestniczy w sesji i dostarcza nam produkty.

Jeśli Twoja marka to biżuteria, torebki, buty czy inne dodatki, nie martw się o ubrania - zadbamy o to, by modelka miała je dopasowane do stylu sesji.

Przygotowane zdjęcia są poddawane zaawansowanej obróbce oraz montażowi, przy zachowaniu spójności z oczekiwaniami klienta oczekiwaniami.

Ważne: Zdjęcia są wykonywane w naturalnym świetle, zazwyczaj w warunkach plenerowych. Zdjęcia wykonywane w studio będą wiązały się z dodatkowym kosztem wynajmu nie uwzględnionym w cenniku.

  Kampania1000 zł
  20 zdjęć koncepcyjnych
  Lookbook (kolekcja)1000 zł
  20 zdjęć
  Katalog100 zł
  1 produkt - 3 ujęcia
  Modelka300 zł
  3-4 godziny
  Wizaż+fryzjer200 zł
  do 2h pracy
  *podane ceny są kwotami netto